Ogłoszenia parafialne 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021

Ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego.

Odpust w Jaszczurowej ku czci Św. Rafała Kalinowskiego.

Msza odpustowa o godz. 8:30. Sumistą będzie ks. dr Stanisław Murawski z Odessy, który także w dniu dzisiejszym, wygłosi kazania w naszym kościele parafialnym. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu z Litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa i aktem oddania.

Ogólnopolska Zbiórka na rzecz Migrantów (po Mszach św. do puszek).

15:00 – listopadowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła. 16:30 – parafialna Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Środa – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy. Po Mszy wieczornej listopadowe spotkanie POAK na plebani. Czwartek (25.11) – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Medjugorie w Mucharzu

18:00 – dwie części Różańca

19:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Sobota – 13:00 - Msza św. w intencji Strażaków z okazji zakupienia i przekazania nowego samochodu strażackiego.

Niedziela (28.11) – I Niedziela Adwentu.

Zbiorka do puszek na rzecz rodzin w Syrii (z poprzedniej niedzieli) przyniosła kwotę 4150 zł. Była to już 12 zbiórka i zarazem ostatnia regularna kwesta w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie – Polskie Rodziny Rodzinom na Bliskim Wschodzie (projekt Caritas Polska)”. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i członkom POAK, którzy tę zbiórkę przeprowadzali. Bóg zapłać!

W dniu wczorajszym nasza Służba Liturgiczna ołtarza, dwie kategorie wiekowe, zarówno starsi jak i młodsi ministranci zajęli pierwsze miejsce w dekanalnym turnieju halowej piłki nożnej tym samym awansując do etapu rejonowego rozgrywek. Gratulujemy serdecznie naszym ministrantom i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

5.12 br. - kolejna Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu (w Domu Parafialnym).

Pół godziny przed Mszami wieczornymi (w dni powszednie) adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji rozpoczętego Synodu Powszechnego.

27.11.2021

1. Władysława Fidelus