Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Zwykła 25.01.2022

Niedziela Słowa Bożego – wielkim wyzwaniem dla wszystkich katolików pozostaje regularne obcowanie ze Słowem Bożym. Krąg biblijny w naszej parafii spotyka się we środy i prowadzony jest przez ks. Szymona.

Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka Salezego.

Wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Szczególnej modlitwie powierzamy ks. prałata Jana w dniu 85 urodzin.

Medjugorie w Mucharzu
17:00 – Różaniec
18:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)
19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Środa – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Kościoła.

Zakończyliśmy Kolędę. Bardzo dziękujemy za serdecznie przyjęcie, możliwość wspólnej modlitwy i złożone z tej okazji ofiary. Bóg zapłać!!!

Papież Franciszek, obecny rok 2022, ogłosił Rokiem Św. Rodziny. Przez parafie naszej archidiecezji peregrynuje obecnie ikona Św. Rodziny. W parafii mucharskiej będziemy gościć ikonę Św. Rodziny; 28 lutego i 1 marca (poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową). Od przyszłej niedzieli, będziemy podawać szczegóły nawiedzenia ikony w naszej wspólnocie parafialnej.

29.01.2022

1. Zuzianna Kisiała