Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkanocna

Niedziela Biblijna – Ewangelia Jezusa Chrystusa - Syna Bożego. Rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego.

Piąte Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

15:00 – Parafialne Czytanie Ewangelii św. Marka (w kościele). Serdecznie zapraszamy.

16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

11:00 – Msza Święta z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i po Mszy Świętej krótkie spotkanie z dziećmi i rodzicami.

Piątek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i parafii mucharskiej.

Sobota –

15:30 – kwietniowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (25.04) - Odpust Parafialny ku czi św. Wojciecha BM.

Kazania wygłosi i będzie przewodniczył uroczystej sumie o godz. 11:00 – ks kanonik Marek Kasperkiewicz, znany nam z ostatnich rekolekcji wielkopostnych.

Medjugorie w Mucharzu

18:00 – dwie części Różańca

19:00 – Msza św. (Koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Piąta zbiórka do puszek na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie” wyniosła 3500,00 zł. Bóg zapłać!

Na stronie internetowej zamieszczamy informacje o aktualnej sytuacji rodzin w Syrii.

13.06.- Dzień I Komunii Parafii św. Wojciecha w Mucharzu.

Transmisja Parafialnej Mszy Świętej niedzielnej i światecznej o godz. 11:00 (Facebook i Youtube). Link także na naszej stronie internetowej.

24.04.2021

1.