Ogłoszenia parafialne 29 Niedziela Zwykła 17.10.2021

Inauguracja Synodu Biskupów „ Dla Kościoła synodalnego: komunia, uczestnictwo i misja” na szczeblu diecezjalnym (10:00 – Msza św. na Wawelu).

Zbiórka do puszek (przed kościołem i kaplicą) na rzecz rodzin w Syrii w ramach akcji patronackiej „Rodzina Rodzinie – Polskie rodziny rodzinom na Bliskim Wschodzie (projekt Caritas Polska)”. Po raz 11 zbiórkę przeprowadzą członkowie POAK.

16:00 – parafialna Koronka do Bożego Miłosierdzia, 16:30 – Różaniec, 17:00 – Msza św.

Poniedziałek – święto św. Łukasza, ewangelisty.

Środa – Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej.

18:45 (po Mszy wieczornej) – Spotkanie Rady Parafialnej i POAK (na plebani). Serdecznie zapraszamy i prosimy o niezawodną obecność.

Piątek – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego, patrona Szkoły Podstawowej w Mucharzu.

9:00 – Msza św. dziękczynna społeczności Szkoły św. Jana Pawła II w Mucharzu.

Sobota (23.10) – dzień uczczenia relikwii naszego patrona, Św. Wojciecha BM

Niedziela (24.10) – rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

Po wszystkich Mszach św. w Mucharzu (w niedzielę i sobotę wieczorem), odbędą się mini koncerty pieśni religijnych w wersji instrumentalnej na fletni Pana, w wykonaniu prekursora gry na tym instrumencie w Polsce; Artura Thomasa. Koncerty promują płytę AVE MARIA, którą można będzie nabyć przy wyjściu głównym, w cenie 25 zł. Serdecznie zapraszamy!

Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą stypendiami uzdolnioną młodzież - wyniosła 3200.00 zł. Bóg zapłać!

Przy porządkowaniu grobów pamiętajmy o kategorycznym zakazie wyrzucaniu śmieci na terenie cmentarza. Wszystkie odpady wrzucajmy wyłącznie do kontenerów.

Porządek nabożeństw różańcowych w październiku

w Mucharzu:

od poniedziałku od soboty – godz.17:30