+ A
Rozwiń wyszukwiarkę

Ogłoszenia parafialne 24 Niedziela Zwykła 11.09.2022

XI Tydzień Wychowania.

II Niedziela miesiąca – XXX Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.

9:00 – Droga Krzyżowa (rozpoczęcie „U Piłata”).

11:00 – Msza św. (przewodniczenie; abp Marek Jędraszewski). Koncert zespołu „moja Rodzina” i festyn do 16:00. u nas…

15:00 – wrześniowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

16:30 – koronka do Krwi Chrystusa.

Poniedziałek – wspomnienie Najśw. Imienia Maryi.

Wtorek (13.09) – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. Dzień Fatimski.

Środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dzień Modlitw za Ukrainę.

Czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej.

Piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana,
biskupa.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 17:30 – Droga Krzyżowa w intencji sprawiedliwego pokoju na Ukrainie,

18:00 – Msza św.

Sobota – X Parafialne Pożegnanie Wakacji i Lata - Wyjście na Babią Górę.

Wyjazd spod kościoła o 7:45. Wspólny start na „Babią” z Krowiarek o 8:45.

Niedziela (18.09) – wspomnienie św. Stanisława Kostki, zakonnika (patrona polskiej młodzieży).

Składka na tacę na naszą fotofoltaikę, a do puszek przed kościołem na dekanalne i parafialne Duszpasterstwo Młodzieży.

17:00 - Jubileuszowy Koncert w 25 rocznice reaktywacji Akcji Katolickiej w Filharmonii Krakowskiej. Zachęcamy członków i sympatyków o zapisywanie się na wspólny wyjazd (szczegóły na plakatach).

Sprzątanie kościoła

17.09.2022