Ogłoszenia parafialne 22 Niedziela Zwykła 29.08.2021

Dzień Dziękczynienia za Świat Stworzony.

Coroczna Msza św.. w Brańkówce przy wizerunku Częstochowskiej i Brańkowskiej Pani została przeniesiona na za tydzień tj 05.09 ( 15:30 )

Serdecznie zapraszamy.

W Budzowie koronacja obrazu MB Pocieczenia.

Ostatnia niedziela wakacji: w bieżacym tygodniu wracamy do ustalonego porządku odprawiania Mszy św. w Jaszczurowej (godz.18:00) i godzin urzędowania kancelarii parafialnej.

Wtorek -

Spowiedz dzieci i młodziezy przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego:

17:00 – 17:30 w kaplicy w Jaszczurowej.

17:30 – 18:15 w kościele w Mucharzu.

Środa (01.09.) - inauguracja Roku Szkolnego 2021/22

9:00 – Msza św. dla społeczności Szkoły Podstawowej w Mucharzu (w kościele)

9:00 - Msza św. dla społeczności Szkoły Podstawowej w Jaszczurowej (w szkole)

I Czwartek -

18:00 – Msza św. pierwszoczwartkowa, 18:30 – 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

I Piątek – wspomnienie św. GrzegorzaWielkiego, papieża i doktora Koscioła.

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:00 - 18:00 spowiedź w Mucharzu i Jaszczurowej 18:00 – Msze św. w kaplicy i kościele.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu Domowego Kościoła i Grupy Młodych.

I Sobota -

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

17:30 – Nowenna sobót przed beatyfikacją ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (różaniec przed Najświętszym Sakramentem).

Niedziela (05.08.) -

XXIX – Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwari Zebrzydowskiej.

9:00 – Droga Krzyżowa (poczatek „u Piłata”.)

11:30 Msza św. w intencji małzenstw i rodzin naszej Archidiecezji sprawowana pod przewodnictwem abp Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego.

Zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym (Caritas Polska).

Parafialne wyjście na Babią Górę w ramach IX Mucharskiego Pożegnamia Wakacji (i Lata) - 11 września br. Prosimy o zapisywanie się chętnych i okreslenia środka lokomocji.

4 IX 2021

1. Beata Ptak