+ A
Rozwiń wyszukwiarkę

Ogłoszenia parafialne 21 Niedziela Zwykła 21.08.2022

III Niedziela miesiąca

11:00 – Msza św. dziękczynna za ks. Szymona Miłka i jego posługę w naszej parafii.

Dziękujemy Panu Bogu za ks. Szymona i za jego trzyletni okres posługi kapłańskiej w parafii św. Wojciecha w Mucharzu. Ks. Szymon Miłek to gorliwy i dobry kapłan, niech MB i nasi patroni mają go w opiece. Księże Szymonie przytulamy Cię do kapłańskiego Serca Pana Jezusa.
Ks. Szymon od 26.08. br. będzie pełnił obowiązki wikariusza Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Krakowie - Złocieniu

16:30 – koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest w całości na sfinansowanie fotowoltaiki.

Poniedziałek – wspomnienie NMP, Królowej.

Środa - święto św. Bartłomieja, apostoła. .

Piątek (26.08) – Uroczystość NMP Częstochowskiej.

Odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej. Msze Święte: w Mucharzu 6:30 i 18:00, w Jaszczurowej o 17:00

Sobota – wspomnienie św. Moniki.

Niedziela (28.08) –

15:30 - coroczna Msza św. w Brankówce przy wizerunku Brańkowskiej i Częstochowskiej Pani – w intencji dawnych i obecnych mieszkańców Brańkówki. Brańkowianie serdecznie zapraszają!!!

Nasz były wikariusz, a obecnie Proboszcz w Okleśnej, Ks. Marcin Hodana, w bieżącym roku obchodzi 25 rocznicę święceń kapłańskich. Prosi o modlitwę w intencji swojego powołania i z tej okazji dzieli się obrazkami ze srebrnego jubileuszu

Ostatni pełny tydzień wakacji i ostatni w porządku wakacyjnych zmian parafialnych.

Sprzątanie kościoła

27.08.2022