+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

Ogłoszenia parafialne 17 Niedziela Zwykła 25.07.2021

Święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa (patrona naszego ks. Proboszcza, który jest wdzięczny za każdą modlitwę w jego intencji);

I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka, „który będzie obchodzony w całym Kościele co roku w czwartą niedzielę lipca, w pobliżu wspomnienia świętych Joachima i Anny, «dziadków» Jezusa”.

Po mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych, z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Zebrane ofiary, z tej okazji, przeznaczamy na Miva Polska organizację wyposażającą polskich misjonarzy w środki transportu.

Medjugorie w Mucharzu

18:00 – Różaniec

19:00 – Msza św. (koronka Pokoju)

20:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona błogosławieństwem lourdskim.

Poniedziałek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

Środa – wspomnienie św. Szarbela Makhlufa, prezbitera.

Czwartek – wspomnienie św. Marty..

Sobota – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

17:30 – Nowenna sobót przed beatyfikacją ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (lipiec, sierpień)
MSZE ŚW. w JASZCZUROWEJ
W ŚRODY I PIĄTKI 17:00

KANCELARIA PARAFIALNA W MUCHARZU
W ŚRODY I PIĄTKI
(i w razie konieczności po Mszy św. wieczornej)
(w poniedziałki kancelaria nieczynna)

Życzymy pogodnych i dobrych wakacji z Panem Bogiem!

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111