Ogłoszenia parafialne 17 Niedziela Zwykła 24.07.2022

Wakacyjna Ewangelizacja w Parafii Mucharskiej.

Wczoraj, w dniu dla nas szczególnym, (23 dzień miesiąca kiedy wspominamy św. Wojciecha ), ewangelizatorzy pukali do drzwi naszych domów, dając świadectwo Boga obecnego w ich życiu i głosząc kerygmat. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom, którzy ich przyjęli i tym którzy mogli także użyczyć im noclegu. Bogu niech będą dzięki! Wszystkim ewangelizatorom, za odwagę głoszenia Chrystusa - Bogu niech będą dzięki!!! Dzisiaj ewangelizacja będzie kontynuowana w kościele i przy kościele do godz. 12:00.

We wtorek 2 sierpnia, zapraszamy na Msze św. o 18:00, w czasie której będziemy dziękować za wydarzenie ewangelizacji i będziemy dzielić się wiarą w Chrystusa obecnego pośród nas. Zapraszamy wszystkich pragnących przeżyć odnowę swojej wiary.

Po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone będą na pomoc dla polskich misjonarzy w zakupie środków transportu.

Poniedziałek - święto św. Jakuba, apostoła. Wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących i wszystkich noszących to imię, w tym ks. Proboszcza.

Wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

Czwartek – wspomnienie św. Charbela Makhlufa, prezbitera.

Piątek – wspomnienie św. Marty, Marii, i Łazarza.

Niedziela (31.07) – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (lipiec i sierpień)
MSZE ŚW. w JASZCZUROWEJ
W ŚRODY I PIĄTKI 17:00
KANCELARIA PARAFIALNA W MUCHARZU