Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
-

A

+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

Ogłoszenia parafialne 16 Niedziela Zwykła 17.07.2022

Wakacyjna Ewangelizacja w Parafii Mucharskiej – Dzisiaj: O. Krzysztof, zmartwychwstaniec ze Stryszawy ze Wspólnotą Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea będą na Mszach św. składać świadectwo jak Bóg jest obecny i działa w ich życiu, jak pogłębiać życie wiary i osobistą więź z Bogiem.

Ewangelizacja właściwa będzie trwała w dniach 23 i 24 lipca tj. w sobotę i niedzielę.

W sobotę (23.07) o godz. 9:00 w kościele odbędzie się nabożeństwo rozesłania i ewangelizatorzy, czyli katolicy świeccy i duchowni oraz siostry zakonne i klerycy, rozpoczną odwiedzać nasze domy by dzielić się radością wiary, rozmawiać i modlić się za tych co zechcą ich przyjąć. Przyjmijmy ich jak ludzie wiary „gość w dom, Bóg w dom”. Każdy z ewangelizatorów będzie posiadał identyfikator z pieczęcią i podpisem ks. Proboszcza. Nie będą mieli ze sobą nic prócz Pisma Świętego i nie będą zbierać żadnych datków. Proszę abyśmy przyjęli ich gościnnie. Chętnych, którzy chcieliby przenocować u siebie naszych gości z soboty 23 lipca na niedzielę 24-go, prosimy aby zgłosili się do zakrystii. Odebrać osoby na nocleg będzie można po Mszy wieczornej w sobotę po godzinie 20-tej .

W sobotę podczas odwiedzania domów, w kościele będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji błogosławionych owoców tych dni ewangelizacji w naszej parafii.

Tego dnia o godzinie 18:00 (sobota 23.07) odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie chorych na zakończenie pierwszego dnia ewangelizacji. Przyprowadźcie waszych bliskich chorych, abyśmy wspólnie upraszali dla nich miłosierdzia Bożego, prosząc o łaskę uzdrowienia a dla nas o odnowienie i umocnienie wiary.

W niedzielę ewangelizacja będzie kontynuowana podczas Mszy świętych i przy kościele oraz na indywidualne zaproszenia do domów. Warto przeczytać, na naszej stronie internatowej „W radości z Bogiem Dni Ewangelizacji w naszej Parafii”).

Poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.(imieniny naszego organisty).

Wtorek – zakończenie Wadowickiej Pieszej Pielgrzymkę na Jasną Górę Dzień fatimski.

Piątek – święto św. Marii Magdaleny.

Sobota – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

Niedziela (24.07) – święcenie pojazdów, (po Mszach św.)

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111

34-106

Mucharz

parafiamucharz@op.pl