Ogłoszenia parafialne 14 Niedziela Zwykła 03.07.2022

Rozpoczęliśmy lipiec, miesiąc tradycyjnie poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

I Niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu zamiast kazań. Zmiana tajemnic różańca.
16;30 – Różaniec parafialny. 17:00 – Msza św.

Poniedziałek - święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

Środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

I Czwartek

Piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (lipiec i sierpień)
MSZE ŚW. w JASZCZUROWEJ
W ŚRODY I PIĄTKI 17:00
KANCELARIA PARAFIALNA W MUCHARZU
W ŚRODY I PIĄTKI
(i w razie konieczności po Mszy św. wieczornej)
(w poniedziałki kancelaria nieczynna)

36 Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 14- 19 lipca 2022 r. Szczegółowe informacje organizacyjne są dostępne na stronie: www.wadowicejp2.pl, oraz na profilu Facebook – Bazylika Wadowice oraz Wadowicka Pielgrzymka Piesza ( czy też naszych gablotach parafialnych).

Wszystkim Parafianom i Gościom - życzymy Bożego oddechu - w czasie tegorocznych wakacji!