Ogłoszenia parafialne 13 Niedziela Zwykła 27.06.2021

Niedziela solidarności z mieszkańcami Nowej Białej dotkniętych wielkim pożarem (w sobotę 19.06. br.).

Zbiórka do puszek przed kościołem i kaplicą dla poszkodowanych w Nowej Białej.

Poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Wtorek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

I Czwartek – rozpoczynamy miesiąc lipiec, tradycyjnie poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusa.

I Piątek –

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

16:30 -17:00 spowiedź i 17:00 Msza św. w Jaszczurowej.

17:30 - 18:00 spowiedź i 18:00 Msza św. w Mucharzu.

I Sobota – święto św. Tomasza, apostoła.

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (od 28 czerwca)

MSZE ŚW. w JASZCZUROWEJ

W ŚRODY I PIĄTKI 17:00

KANCELARIA PARAFIALNA W MUCHARZU

W ŚRODY I PIĄTKI

(i w razie konieczności po Mszy św. wieczornej)

(w poniedziałki kancelaria nieczynna)

Zbiórka pieniędzy (sprzed tygodnia) na Fundację Agape, pomagającą osobom chorym i niepełnosprawnym wyniosła 3200 zł. Bóg zapłać.

Bardzo serdecznie dziękujemy Urzędowi Gminy Mucharz za piękną renowację drogi przykościelnej i terenu przed plebanią. Bóg zapłać!

Mucharska pielgrzymka do Medjugorje: 08.08 – 15.08 2021. (osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Proboszczem).

Wakacyjne życzenia abp Marka Jędraszewskiego dla dzieci i młodzieży......
„Życzę wam z całego serca radosnych i pełnych słońca wakacji. Przeżyjcie je, by móc poznać piękno stworzonego przez Pana Boga świata, by nawiązać dobre i szlachetne relacje z kolegami i koleżankami (…) . Przeżyjcie je przede wszystkim z Panem Bogiem, pamiętając, że jest On stwórcą tego świata, dawcą życia i chce błogosławić naszą wierność. Proszę, aby podczas wakacji nie zapominać o porannej i wieczornej modlitwie, a także o niedzielnej Mszy świętej”.

Do w/w życzeń dołączają się także duszpasterze mucharscy: pogodnych, dobrych wakacji!!!

3 VII 2021

1. Katarzyna Gałuszka