Ogłoszenia parafialne 12 Niedziela Zwykła 19.06.2022

W obecną niedzielę w naszej parafii ma miejsce kwesta na rzecz Fundacji Agape im. Bł. Hanny Chrzanowskiej, która pomaga osobom niepełnosprawnym m.in. poprzez organizację wakacyjnych turnusów wyjazdowych. W pracę fundacji zaangażowany jest nasz wikariusz, ks. Szymon. Bóg zapłać za każdy datek.

11:00 - Msza św. z procesją eucharystyczną oktawy Bożego Ciała. 16:30 – koronka do Bożego Miłosierdzia z litanią do NSPJ.. 17:00 Msza św. wieczorna.

Poniedziałek –

18:00 – Msza św. z procesją eucharystyczną oktawy Bożego Ciała.

Wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

Środa –

18:00 – Msza św. z procesją eucharystyczną oktawy Bożego Ciała.

19:00 – spotkanie POAK na plebanii.

Czwartek – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zakończeniem oktawy Bożego Ciała. 18:00 – Msza św. z procesją eucharystyczną oktawy Bożego Ciała.

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Imieniny naszego ks. Prałata Jana, którego polecamy opiece NMP; jego zdrowie i posługę kapłańską.

Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msze św. na zakończenie roku szkolnego:

8:00 - w Jaszczurowej (przy szkole).

8:30 - w Mucharzu (w kościele).

Medjugorje w Mucharzu (24/25.06)

19:00 - modlitwy do Ducha Św.

20:00 – Różaniec

21:00 - Apel Jasnogórski Poświęcenie wiernych Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, Niepokalanemu Sercu Maryi i ustanowieniu Chrystusa Królem naszych Rodzin i Królem Serc (w łączności z innymi parafiami)

21:30 – modlitwy oddania, uwielbienia Pana w Najświętszym Sakramencie 23:00 -23:45 przerwa na kawę herbatę (na plebanii).

00:00 – Msza św. z Niepokalanego Serca NMP.

1:00 – Modlitwy do MB (koronka do 7 Boleścic Maryi)

2:00 – zakończenie.

Sobota - wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Zbiórka do puszek w ramach akcji Rodzina Rodzinie wyniosła 3700 zł. Bóg zapłać!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom procesji Bożego Ciała: dzieciom, rodzicom, strażakom, paniom niosącym feretrony, służbie liturgicznej, organiście, budowniczym ołtarzy… . Bóg zapłać!

Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej (46) za złożone dary ołtarza; i ofiarę pieniężną na Dom Samotnej Matki w Wadowicach.