Ogłoszenia parafialne 1 Niedziela Adwentu 28.11.2021

Rozpoczynamy Adwent, czas radosnego i uważnego oczekiwania na przyjścia Pana; tego na końcu czasów i tego w czasie Bożego Narodzenia, które upamiętnia zdarzenie Wcielenia sprzed 2000 lat.

Adwent najlepiej przeżyć z Maryją. Roraty w naszej parafii; od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o 7:00. W tym roku będziemy wraz z Maryją i Józefem wędrować z Nazaretu do Betlejem, zatrzymując się w miejscach związanych z Ewangelią. Do wspólnego adwentowego wędrowania szczególnie zapraszamy dzieci z roratnimi lampionami. Marana tha! Przyjdź, Panie Jezu!!!

I Czwartek -

17:30 -spowiedź kandydatów do bierzmowania.

18:00 – Msza św. Roratnia

I Piątek -

od 8:00 – kapłańskie odwiedziny zgłoszonych chorych.

17:00 -18:00 spowiedź w Jaszczurowej i Mucharzu.

Po Mszy św. wieczornej w Mucharzu - adoracja Najświętszego Sakramentu, Domowego Kościoła.

I Sobota -

7:00 – Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Mucharzu.

8:00 - Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w Jaszczurowej.

Niedziela (5.12) – XXXIV Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących oddać krew - do domu parafialnego Stara Szkoła, przy kościele w godzinach od 8:00 do 12:00(rejestracja).

Każdy dawca ma: darmowe badania- miły upominek (paczkę)- zwolnienie z pracy na 1 dzień. Warunki do spełnienia to:- od 18 roku do 65 roku życie (wymagany jest dowód tożsamości)- nie być po spożyciu alkoholu- nieprzebyta żółtaczka - być po lekkim posiłku.

Ważna informacja dla świeżo zaszczepionych: zaszczepieni Pfaizerem i Moderną mogą oddać krew - po 48 godz., zaszczepieni AstraZenecą i Jonhsonem - po 14 dniach.

Kiermasz ozdób świątecznych – przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej w Mucharzu.

Ogólnopolska Zbiórka na rzecz Migrantów w naszej parafii wyniosła 2300 zł. Bóg zapłać!

Świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie od 7zł. Do nabycia w zakrystii.

04.12.2021

1. Danuta Baca