Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
-

A

+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

Klauzula informacyjna

Informujemy, że:

Wysyłając niniejszą wiadomość wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, skrzynce intencji oraz newsletterze, np.: adres e-mail w celu odpowiedzi na korespondencję, przyjęcie intencji, wpisanie na listę wysyłkową newslettera. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego, skrzynki intencji oraz newslettera.

Pani/Pana dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (na podstawie zgody) oraz Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, Dz.U. 1960 nr 30 poz. 168

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest tutejsza Parafia.

Dane zawarte w formularzu mogą być udostępnione podmiotom świadczącym obsługę informatyczną Parafii.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.

W każdej chwili można odwołać daną nam zgodę – poprzez formularz kontaktowy, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Ograniczenie tych praw może wynikać z aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Ma Pan/Pani również wniesienia skargi do Parafii.

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111

34-106

Mucharz

parafiamucharz@op.pl