Wewnętrzny odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej

Dnia 4 października 2020 obchodziliśmy w naszej parafii wewnętrzny odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej.

Uroczysta suma odpustowa miała miejsce o godz. 11:00 której przewodniczył emerytowany proboszcz naszej parafii Ks. Prałat Jan Marcisz, który w tym roku również świętuje 40 lecie posługi w parafii mucharskiej.

W koncelebrze brali udział Ks. Proboszcz, który z kolei świętuje 10 lat posługi duszpasterskiej w Mucharzu oraz Ks. wikariusz.

Po mszy świętej udaliśmy się na procesję różańcową do 5 ołtarzy wokół kościoła w czasie której odmówiliśmy modlitwę różańcową.