Wakacyjna Ewangelizacja w Parafii Mucharskiej.

W ubiegły weekend przeżywaliśmy w naszej parafii dni ewangelizacji. W sobotę, w dniu dla nas szczególnym, (23 dzień miesiąca kiedy wspominamy św. Wojciecha ), ewangelizatorzy pukali do drzwi naszych domów, dając świadectwo Boga obecnego w ich życiu i głosząc kerygmat. Dzień zwieńczyła Eucharystia wraz z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom, którzy ich przyjęli i tym którzy mogli także użyczyć im noclegu. Bogu niech będą dzięki! W niedzielę ewangelizacja była kontynuowana w naszym kościele, przy kościele oraz w kaplicy w Jaszczurowej. Wszystkim ewangelizatorom, za odwagę głoszenia Chrystusa - Bogu niech będą dzięki!!!