Obchody 103 rocznicy odzyskania Niepodległości

Dnia 11 listopada 2021, w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, zebraliśmy się tradycyjnie pod Obeliskiem. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 16:30, zostały poprowadzone przez naszych harcerzy. Wieńce złożył delegacje ze szkół w Świnnej Porębie, Jaszczurowej i Mucharza.
O godz. 17:00 została odprawiona Msza Święta której przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Prałat Jan Marcisz, emerytowany proboszcz mucharski
Po mszy Świętej miała miejsce prezentacja na temat osób które wsławił się w walce o naszą ojczyznę i były związane z ziemią mucharską. prezentację przygotowali nasi harcerze za co serdecznie im dziękujemy