Kilka słów o działalności Fundacji Agape

Celem Fundacji AGAPE jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym w funkcjonowaniu z ich niepełnosprawnością. Jedną z ważnych form działalności Fundacji jest organizowanie i prowadzenie turnusów integracyjno-wypoczynkowych, prowadzenie terapii rekreacyjnej, art.-terapii i innych form terapii osób niepełnosprawnych, niesienie pomocy materialnej osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Fundacja opiera swą działalność na pracy społecznej fundatorów, wolontariuszy i innych ludzi dobrej woli. Niektórzy z nich od lat pomagają osobom niepełnosprawnym i postanowili przyłączyć się do pracy w Fundacji AGAPE.
Ja również (Ks. Szymon Miłek) jestem jednym ze współprowadzących taki turnus. W tym roku wyruszamy do Kębła (koło Lublina) w dniach od 25 lipca 2021 do 8 sierpnia 2021 (od niedzieli do niedzieli). Wolontariuszem na naszych wyjazdach może zostać osoba pełnoletnia. Więcej informacji u mnie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych parafian oraz wszystkich, którzy spoza parafii którzy śledzą naszą stronę