+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

Domowy Kościół na Leskowcu na zwieńczenie roku formacyjnego 2019/2020

Dnia 4 lipca 2020 w ramach zakończenia roku formacyjnego 2019/2020 Wspólnota Domowego Kościoła wraz z Ks. Szymonem udała się wędrówką na Leskowiec. Wędrówkę rozpoczęliśmy w Rzykach k. Andrychowa. Punktem centralnym była Eucharystia sprawowana na Groniu Jana Pawła II.

W wyprawie uczestniczyli wszyscy od najmłodszych do najstarszych. Wspólnymi siłami udało się dotrzeć każdemu oraz zejść z powrotem do Rzyk, lecz już inną trasą.
Nasze świętowanie zwieńczyliśmy jeszcze wieczorem na wspólnym ognisku

Dziękujemy Bogu za ten wspaniały czas i cały rok formacyjny.
Modlitwą otaczamy dzieło jakim jest Domowy Kościół i zapraszamy do dołączenia do wspólnoty byśmy za rok mogli iść w dużo większym gronie

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111