Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
-

A

+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

Brańkówka 2021

Tydzień później niż planowano lecz w słonecznej i ciepłej wrześniowej scenerii nasi parafianie oraz goście zgromadzili się wokół kapliczki Brańkowskiej Pani w wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej. Miejsce to raz do roku staje się miejscem modlitwy i spotkania osób związanych z Brańkowką i Zagórzem oraz okazją do wspomnień czasów młodości.

Eucharystii przewodniczyli ksiądz Prałat Jan oraz ksiądz Proboszcz Krzysztof. Modliliśmy się o zdrowie i łaski Ducha Świętego dla żyjących brańkowian a dla zmarłych o dar życia wiecznego. Wspominaliśmy również w modlitwach śp Mariana kard. Jaworskiego w pierwszą rocznicę jego odejścia do Pana.

Bogu niech będą dzięki za możliwość modlitwy i spotkania. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania. Szczególnie zaś dziękujemy Panu Eugeniuszowi Woźnickiemu za organizację Mszy Świętej i pielęgnowanie tej tradycji.

Brańkowka, 05.09.2021

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111

34-106

Mucharz

parafiamucharz@op.pl