Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
-

A

+ A
Kontakt z nami Wesprzyj nas
Rozwiń wyszukwiarkę

25 lat Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej

W niedzielę 18.09.2022 zakończyliśmy uroczystości jubileuszowe 25 lat Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej w Filharmonii Krakowskiej. Wśród odznaczonych okolicznościowymi medalami znaleźli się ksiądz Prałat Jan Marcisz - asystent naszego oddziału oraz Pani Sylwia Sulka - pierwsza prezes. Serdecznie gratulujemy!


Również w tym dniu nasz oddział z rąk dyrektora Lasów Państwowych otrzymał drzewko (Lipę), którego ziarenko poświęcił papież Franciszek w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W dniu wczorajszym zostało posadzone przy naszym parafialnym kościele.

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Mucharz 111

34-106

Mucharz

parafiamucharz@op.pl