20 lecie istnienia POAK

Dnia 29 grudnia 2021 Parafialny Oddział Akcji Katolickiej obchodził swoje 20 okrągłe urodziny bytności i funkcjonowania w Parafii mucharskiej. Wspominano etapy powstawania, w czym przewodził Ks. Prałat Jan Marcisz, ówczesny proboszcz, i Ojciec założyciel Akcji Katolickiej w Mucharzu. Wspomniał początki które miały miejsce w 1997 roku i ostateczne założenie Oddziału, które miało miejsce na tej samej plebanii co dzisiejsze spotkanie w październiku 2001 roku. Dziękujemy Bogu za dzieło Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i zachęcamy, zwłaszcza młodych parafian, do uczestnictwa w niej.
Dziękujemy równocześnie za wszystkich aktywnie się udzielających na czele z Panem Stanisławem Miką prezesem Mucharskiego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej