Niedziela Zesłania Ducha Świętego

20.05.2018

I Dzień Zielonych Świąt

11:00 – Msza św.  rocznicy I Komunii św.

15:00 – Msza św. przy Grocie Wierchy w 7 rocznicę poświęcenia przez Ks. Kardynała Mariana Jaworskiego, pomnika św. Jana Pawła II.

Po raz siódmy, serdecznie zapraszamy parafian mucharskich i śleszowickich na Eucharystię Spotkania i Majówkę (z watrą Ducha Św., pączkami i smaczną kiełbaską).

16:30 – Majówka, 17:00 – Msza św.

Kończy się okres wielkanocny.

Poniedziałek – Święto NMP, Matki Kościoła, drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św.:

6:30, 18:00 - w Mucharzu; 8:00 – Jaszczurowa.

19:00 – spotkanie modlitewne Wspólnoty Galilea w Jaszczurowej.

Wtorek –  wspomnienie św. Rity z Casci, zakonnicy.

Środa – Parafialna Nowenna Jubileuszowa przed 100 Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzień uczenia relikwii św. Wojciecha.

18:00 – uroczysta Msza św.

19:00 – majowe spotkanie POAK.

Czwartek Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Sobota –  Dzień Matki. Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

9:00 – święcenia kapłańskie prezbiteriatu w katedrze na Wawelu.

15:00 – majowe spotkanie I kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (27.05) – Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres  spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

15:00 – majowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

15:00 – Piknik Rodziny przy Domu Kultury w Jaszczurowej, zorganizowany przez Kolo Gospodyń Wiejskich i GOK i C. Masa atrakcji dla dzieci i starszych – serdecznie zapraszamy!!!

Serdeczne podziękowania dla  rodziców dzieci komunijnych, za dar nowych alb kapłańskich i ofiarę pieniężną, oraz rodziców młodzieży bierzmowanej, za pokaźną ofiarę pieniężną na Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie. Bóg zapłać!!!

01.06. (piątek po Bożym Ciele) - Mucharska Piesza Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej

„Kochających Jezusa i Maryję”

03.06.- XXVI Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu.

- Piknik Rodziny „Zdrowa Rodzina – od Juniora do Seniora”, na plebańskim.

Mucharska Pielgrzymka do Medjugorie, tradycyjnie odbędzie się w dniach: 06.08. - 14.08. br. Koszt – 350 Euro (wplata do końca roku szkolnego). Przy zapisie prosimy o podawanie adresu i numeru telefonu.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE

TYDZIEŃ (Pn - Sb) - 17:30

NIEDZIELA - 16:30

(w Jaszczurowej Pn- Sb 17:30)