17 Niedziela zwykła

23. 07. 2017

Niedziela (23.07.) - poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych (po mszach św.),

z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa (25.07.) - patrona kierowców i podróżujących. Ofiary składane z okazji poświęcenia przeznaczone będą na MIVA Polska – organizację wyposażającą Polskich misjonarzy w środki transportu.

Poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

Wtorek –  Święto św. Jakuba, postoła. Wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców

i podróżujących i naszego ks. proboszcza.

Środa – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

Sobota wspomnienie św. Marty.

18:00 – koncert z okazji I rocznicy ŚDM Kraków 2016 w Tauron Arenie Kraków

Niedziela (30.07) -

12:30 – Msza św. dziękczynienia za łaskę Światowych Dni Młodzieży w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie.

Młodzież chcącą uczestniczyć w koncercie prosimy o zgłaszanie się do ks. Przemka (do wtorku).

PARAFIALNE ZMIANY WAKACYJNE (lipiec i sierpień)

MSZE ŚW. W JASZCZUROWEJ:

W ŚRODY I PIĄTEK 17:00

KANCELARIA PARAFIALNA:

W ŚRODY I PIĄTEK 16:00 – 17:00

( i w razie potrzeby po Mszy o godz. 18:00)

Mucharska Pielgrzymka do Medjugorie, która  odbędzie się w dniach: 06. - 14.08.2017 r.  została już skompletowana. Osoby zapisane, prosimy o regulowanie opłat i uzupełnianie danych - do niedzieli 30 lipca.

Życzymy wszystkim udanych wakacji: Bożego oddechu dla duszy i ciała!!!

Pielgrzymka do Medjugorje - zobacz