11.11.2018

11. XI. - Narodowe Święto Niepodległości – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski.

Mucharskie Święta Niepodległości

16:30uroczystości przy Obelisku Niepodległości ( Harcerska Grupa Rekonstrukcji Historycznej, oddanie hołdu poległym, złożenie wiązanek i kwiatów, koncert orkiestry, prezentacja  biało – czerwonych świec dymnych).

17:00 Msza św. za Ojczyznę (w kościele).

17:45 - „Sto zdjęć na stulecie niepodległości” (prezentacja galerii zdjęć związanych z gminą Mucharz, wydarzeniami, postaciami, kulturą, tradycją,).

- wspólny śpiew pieśni patriotycznych z organistą.

Serdecznie zapraszamy!!!

Zbiórka do puszek na organizację II Światowego Dnia Ubogich.

Koronka do Krwi Chrystusa: w Jaszczurowej po Mszy św. o 8:30, w Mucharzu po Mszy o 11:00!

III rocznica śmierci ks. kan. Henryka Szlachetki.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

8:00 – 10:00 Wspólnota Galilea z naszej parafii, modli się za ubogich w kościele św. Barbary w Krakowie (Modlitewne Jerycho).

17:30 – wypominkowy różaniec za zmarłych.

Wtorek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

III Piątek – Popołudnie z Jezusem Miłosiernym

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Klasztor Karmelitów Bosych w Wadowicach oraz Wspólnota  Effatha zaprasza na spotkanie z Witkiem Wilkiem (ewangelizatorem i charyzmatykiem):

18:00 Msza św., konferencja, uwielbienie.

Sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

15:00 – listopadowe spotkanie I Kręgu Domowego Kościoła.

Niedziela (18. 11) – II Światowy Dzień Ubogich „Oto biedak zawołał, a Pan go wysłuchał!”

W Jaszczurowej odpust ku czci św. Rafała Kalinowskiego patrona kaplicy (Msza św 8:30).

Można  nabywać Kalendarze Parafialne na 2019 r. (cena 5 zł).

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

(17 XI 2018)