3 Niedziela  Zwykła

21. 01. 2018.

Dzisiaj – wspomnienie św. Agnieszki, Dzień Babci.

Na Mszach św. przedpołudniowych gra i kolęduje orkiestra dyr. M. Fujaka. Składka niedzielna na rzecz orkiestry która, tak wiernie wspiera naszą wspólnotę parafialną na wszystkich uroczystościach religijnych.

15:00 –  Msza św. opłatkowa Jaszczurowskich Róż Różańcowych w kaplicy w Jaszczurowej, następnie opłatek w remizie.

16:30 – koronka do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek – Dzień Dziadka.

19:00 – modlitewne spotkanie Wspólnoty Galilea w Jaszczurowej.

Środa – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła (patrona dziennikarzy).

Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Sobota – wyjazd naszej Scholi  na Spotkanie Kolędników Misyjnych do Krakowa Łagiewnik. W tym roku nasi Kolędnicy Misyjni uzbierali na misje – 2650 zł.  Wielkie Bóg zapłać! dla nich i wszystkich ofiarodawców!!!

Wyjazd naszych ministrantów (dwóch drużyn) na rejonowe rozgrywki Mistrzostw Polski Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej do Spytkowic.

Niedziela (28 I) – pierwsze 40 – godzinne Nabożeństwo Eucharystyczne:

w Jaszczurowej- po zakończeniu Mszy św. niedzielnej do 12:00,

w Mucharz: od 12:00 do 17:00.

Parafialny Opłatek w Mucharzu: 17:00 – Msza św. 17:45 – spotkanie w domu parafialnym Stara Szkoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Parafialnej, POAK, Klubu Honorowych Dawców Krwi, Róż mucharskich.

Zakończyliśmy kolędę – odwiedziny duszpasterskie! Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie!

Bóg zapłać, za wszystkie składane przy tej okazji ofiary!

Od minionej środy (17.01.) na Karmelu rozpoczęła się Wielka Dziewięciośrodowa Nowenna przed Uroczystością św. Józefa (8:00 i 18:00 uroczysta Msza św. z kazaniem).

Rada Rodziców w Jaszczurowej zaprasza na Zabawę Karnawałową w sobotę 27 stycznia br. w remizie (cena biletu od pary -140 zł). Dochód zabawy przeznaczony na budowę placu zabaw dla dzieci.

Rada Rodziców i Dyr. Szkoły Podstawowej Jana Pawła zapraszają na Zabawę Ostatkową 3 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mucharzu (cena biletu od pary -150 zł)

Sprzątanie kościoła: (27.01. – godz: ok. 7:45) : Aleksandra Dąbrowska, Olga Mruczek, Jagoda Bogdanowska. Joanna Szota. Zapraszamy!!!