II Niedziela Zwykła

19.01.2020

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan „Życzliwymi bądźcie” (Dz 28,2).

Niedziela Dobrych Uczynków – zapomniane święto, wprowadzone przez papieża Innocentego III w 1208 r., w drugą niedzielę po Objawieniu Pańskim.

15:00 – styczniowe spotkanie II kręgu Domowego Kościoła.

16:30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17:00 – Mucharska Msza Opłatkowa.

Opłatek Rady Parafialnej, POAK i grup modlitewnych w „Starej Szkole”

18:00 – Jasełka „na Wesoło” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej JPII w Mucharzu.

18:30 – opłatkowe życzenia i ciepła herbatka. Serdecznie zapraszamy!!!

Wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Środa – wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera (założyciela Pallotynów).

19:30 – spotkanie Kręgu Biblijnego.

Piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Sobota – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Zakończyliśmy Kolędę – Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i za ofiary składane z tej okazji. W przyszłą niedzielę w Mucharzu i Jaszczurowej będą odprawione Msze św. w intencji przyjmujących kapłanów po „kolędzie”. Bóg zapłać!!!

Serdeczne podziękowania dla naszych Kolędników Misyjnych, którzy uzbierali 2 770,76 zł. na dzieci z krajów misyjnych i wszystkich ich przyjmujących. Bóg zapłać!!!

Wieczór Chwały w kościele w Mucharzu - sobota 8 lutego br. od g. 17:00.

Wieczór Chwały, to miejsce i czas, gdzie człowiek spotyka człowieka, by razem spotkać Boga, zapominając o różnicach, podziałach, doznanych krzywdach. To modlitwa uwielbienia i uzdrowienia. To cudowna moc Eucharystii.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

25.01.2020