Ogłoszenia parafialna

15.09. 2019.

Rozpoczynamy VIII Tydzień Wychowania. Troskę o kształt serc dzieci i młodzieży zawierzamy Sercom Jezusa i Maryi i wstawiennictwu św. Stanisława Kostki.

11:00 – Msza św. z udziałem dzieci klas III, przygotowujących do I Komunii i ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

16:30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego. 17:00 – Msza św.

18:00 - Muzyczny Wieczór z Antonio Vivaldim  - koncert w kościele św. Wojciecha  w Mucharzu. Wykonawcami będą kameraliści Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W programie koncertu: Cztery Pory Roku. Serdecznie zapraszamy !!! (Wstęp wolny).

Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

Środa – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

19:00 – I spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich (z akcentem na dorosłych), chcących  rozkochać się w Słowie Bożym i pragnących uczyć się Bożego prowadzenia. Prosimy o przyniesienie ze sobą egzemplarza Pisma Świętego. Wtajemniczającym w piękno słowa Bożego. będzie ks. Szymon - nasz wikariusz.

Piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

Popołudnie z Jezusem Miłosiernym.

15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia, 15:30 – adoracja w ciszy, 17:00 – adoracja prowadzona przez POAK, 18:00 – Msza św.

Sobota – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

VII Parafialne Wyjście na Babią Gór czyli Mucharskie Pożegnania Wakacji i Lata.

7:30 – wyjazd spod kościoła. Kapryśnice (czyli Babią Górę) będziemy zdobywać od strony Krowiarek.

Niedziela (22.09.) -

Wrześniowe spotkanie II Kręgu Domowego Kościoła.

28 września (sobota) -X Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik.( Prosimy o zapisywanie się do niedzieli 22 września).

29 września  - XXXI Parafialna Niedziela Krwiodawstwa w Mucharzu.

Wrześniowa intencja powszechna : za polityków, naukowców i ekonomistów.
Aby politycy, naukowcy i ekonomiści wspólnie pracowali na rzecz ochrony mórz i oceanów .

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

21.09.2019