11 Niedziela zwykła

18. 06. 2017.

Niedziela w oktawie Bożego Ciała.

11:00 – msza św. z procesją.

16:30 – nabożeństwo czerwcowe z koronką do Bożego Miłosierdzia.  17:00 – Msza św.

Oktawa Bożego Ciała: Msze św. z procesją o godz. 18:00, w niedzielę o 11:00. Zapraszamy do licznego udziału !!!

19:00 – spotkanie POAK na plebanii.

Środa  - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

19:00 –  spotkanie modlitewne Wspólnoty Galilea na plebanii.

Czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

17:00 – spowiedź na zakończenie roku szkolnego.

Piątek – Uroczystość Narodzenia Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Mucharzu Msza św. wieczorna z procesją. Nie obowiązuje post – wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msze św. na zakończenie roku szkolnego:

9:00 – dla Szkoły Podstawowej w Mucharzu - w kościele parafialnym.

9:00 – dla Zespołu Szkól w Jaszczurowej  - w szkole.

Sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Imieniny ks. Prałata Jana Marcisza, którego polecamy opiece Maryi i św. Jana Chrzciciela.

Niedziela (25.06) – zbiórka na rzecz wakacyjnych rekolekcji dla osób niepełnosprawnych, organizowanych przez ks. Grzegorza Wąchol, wikariusza parafii św. Piotra Apostoła  w Wadowicach. Podobnie jak w ubiegłym roku, przed kościołem będą kwestować niepełnosprawni wraz z opiekunami.

Mucharska Piesza Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej * Kochających Jezusa i Maryję, z Św Janem Pawłem II - Dobrym Przewodnikiem* - w tym roku liczyła 58 osób !!! Dziękujemy uczestnikom i tym którzy, przybyli na Mszę św. w kalwaryjskim sanktuarium. Było wspaniale!. Nowa trasa liczy ok. 20 km. A więc w przyszłym roku....

Wielkie podziękowania dla osób, które oddały krew w czasie XXII Parafialnej Niedzieli Krwiodawstwa: 19 !!!, i dla tych które chciały (kilka) !!!. Kolejna Czerwona Niedziela w Mucharzu - we wrześniu.

Mucharska Pielgrzymka do Medjugorie odbędzie się w dniach: 06. - 14.08.2017r. Koszt 350 euro.(50 euro – przy zapisie). Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Program pielgrzymki znajduje się  na parafialnej stronie internetowej.

Sprzątanie kościoła: (24.06. - godz: 7:45) : Monika Porębska, Anna Warchał, Wanda Drabina, Anna Krupa. Zapraszamy!!!

Pielgrzymka do Medjugorje - zobacz