W dniach 30.04-3.05.2015 odbył się kurs animatorski w Bukowinie Tatrzańskiej. Na którym byliśmy tam my – młodzież z parafii mucharskiej i kilku zaprzyjaźnionych pretendentów do funkcji Animatora Parafialnego
z poprzednich rekolekcji. Nocowaliśmy u sióstr skrytek: „Sług Jezusa”. Mieliśmy pieszy wypad w góry, odwiedziliśmy dwa kościoły, a nawet trochę tańczyliśmy. Nie zabrakło również filmów. Dużo rozmawialiśmy o tym kto to jest animator i przygotowywaliśmy się do tej funkcji. Świetnie się tam bawiliśmy robiąc sobie nawzajem żarty i nie tylko. Kiedy jeździliśmy busikiem wiele śpiewaliśmy. Z tego kursu wszyscy wrócili  zadowoleni, uśmiechnięci i wyspani (: Było po prostu świetnie.

Marcin Skowron