26 grudnia podczas mszy św. o g. 11.00, kolędnicy misyjni zostali rozesłani. Grupa „Śpiewające Mikołajki” głosiła dobrą nowinę w przebraniach Mikołajów, natomiast druga grupa „Z Mucharza do Betlejem” wyglądała jak żywa szopka – z Józefem, Maryją i Aniołami zgromadzonymi wokół żłóbka z małym Panem Jezusem. Największą sensację wzbudzała Śmierć, której wspaniały strój wywoływał jednocześnie przerażenie i uśmiech.

Dziewczęta wytrwale, bez względu na warunki pogodowe, kolędowały w wyznaczonych miejscach, by później połączyć siły i ustalić jeszcze dwie daty wspólnego kolędowania. Przyniosło to wiele radości i satysfakcji. Mieszkańcy Mucharza i Skawiec okazali się bardzo hojni. Dziękujemy!

Uwieńczeniem pracy dziewczynek było wspólne kolędowanie w GOKu 3 stycznia 2015 r., gdzie wielu mieszkańców naszej parafii śpiewem uwielbiało Wcielenie naszego Pana. Inicjatorką spotaknia była pani Joanna Szeląg, opiekunka naszej scholi, zaś w prowadzeniu spotkania dopomagała jej pani Elżbieta Piech. Z serca wszystkim dziękujemy!