Odpływamy !!!

To słowo mocno wbiło się w pamięć 9 kajakowiczów, którzy w dniach 10 – 11 lipca 2014 wyruszyli na szlak Obry, aby doświadczyć cudu spotkania z naturą. Spływ zasiliła mocna grupa z Lipnicy Wielkiej (5 osób), oraz Ks. Proboszcz
z dwójką swoich parafian. Nie wątpliwie jednak radością całej wyprawy byli nasi parafianie, którzy swoistym stylem pierwszy raz w życiu wodowali kajaki. Byli to Jamróz Adam z Jaszczurowej, Potoczny Kamil ze Śleszowic i Radwan Piotr z Mucharza. W taki sposób stworzyliśmy dwunastoosobowy zespół.  Wiele wspomnień z magicznych przepraw przez urocze wody Obry można by godzinami spisywać, lecz (chyba) nie w ty rzecz – lepiej tego po prostu doświadczyć. Kto tam był to wie że zachodu słońca, spokojnej tafli wody Jeziora Wielkiego, doświadczenia trudu przeprawiania kajaków przez konary drzew, a nade wszystko  atmosfery przyjaźni jaka zagościła w sercach kajakowiczów nie może zawrzeć żaden papier.

Serdeczne dzięki Panu Bogu za każdego z was !!!

Z kajakowym BUM BUM

Majster ;o)