Dnia 25 lipca obchodzimy wspomnienie liturgiczne Sw Krzysztofa.
Imię Krzysztof wywodzi się z języka greckiego i oznacza tyle co "niosący Chrystusa".
To szczególny dzień w naszej wspólnocie parafialnej ponieważ swoje imieniny świętuje nasz drogi KS Proboszcz Krzysztof Strzelichowski. Można śmiało powiedzieć iż znaczenie imienia wybitnie pasuje do naszego Księdza proboszcza który każdego dnia we wspaniały sposób pokazuje nam co znaczy nieść Chrystusa każdemu człowiekowi: bogatemu, biednemu, głęboko wierzącemu i watpiacemu - po prostu każdemu - wedle słów Chrystusa z Ewangelii wg Sw Mateusza: " cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych mieście uczynili."
Życzymy naszemu drogiemu księdzu proboszczowi Bożego Błogosławieństwa i sił potrzebnych do dalszej posługi oraz dziękujemy Bogu w nieustannej modlitwie za Jego dar dla naszej parafii

Św. Krzysztofie módl się za nami
W szczególności oręduj za naszym Ks. Proboszczem