W dniach 29.11.2019 - 01.12.2019 młodzież z naszej parafii wraz z młodzieżą w parafii pw. Św. Marcina w Krzeszowicach oraz parafii pw. Św. Marcina w Klikuszowej uczestniczyła w rekolekcjach prowadzonych przez: Ks. Szymona Miłka naszego wikarego oraz Ks. Michała Tucznio wikarego z Krzeszowic. Rekolekcje rozpoczęliśmy w piątek 29.11.2019 wyjeżdżając z Mucharza ok. godz. 17:30. Na miejsce dotarliśmy ok 20:00 i na początek mieliśmy zastrzyk duchowy w postaci Adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwości spowiedzi. W sobotę 30 listopada 2019 udaliśmy się na górską wyprawę na Lubań wychodząc z Kluszkowców. Pomimo trudnej drogi i warunków wszyscy byli bardzo zadowoleni. Wieczorem mieliśmy także zabawę andrzejkową z racji 30 listopada. Na rekolekcjach wprowadziliśmy modlitwy brewiarzowe: jutrznię i nieszpory ze względu na rozpoczynający się okres adwentu. W niedzielę 01.12.2019 uczestniczyliśmy w spotkaniach kręgu biblijnego by pogłębić naszą zażyłość ze Słowem Bożym. Po obiedzie nadszedł czas na odjazd.

Dziękujemy za ten wspaniały czas: animatorom: Damianowi Wilkowskiemu z Klikuszowej, Joannie Szeląg z Mucharza, naszym czołowym scholistkom: Julii Miś, Aleksandrze Harbut i Amelii Bucała

Do następnych rekolekcji