7 kroków do utworzenia margaretki
  1. Wybierz kapłana

Zdecyduj za którego kapłana chcesz się modlić, np. za ks. proboszcza.

1. Zamów materiały (blankiety)

Zamów komplet blankietów. Jest w nim 8 sztuk, 7 dla modlących się osób oraz jeden, który otrzyma ksiądz. Blankiety można zamówić telefonicznie lub mailowo w biurze Apostolatu. Tel. 506 653 823; biuro@apostolatmargaretka.pl

Można także wysłać sms (podając ilość zamawianych kompletów, oraz adres). Do wysyłki dołączone jest konto kurii, na które składa się ofiarę za otrzymane materiały, z dopiskiem „Apostolat Margaretka”.

1. Wybierz 7 osób

Poszukaj jeszcze 6 osób, które wraz z Tobą podejmą modlitwę za wybranego kapłana. Sposób modlitwy jest dowolny, można skorzystać z tej zaproponowanej w blankiecie. Więcej informacji w broszurze, na str. 11. Broszura dostępna na naszej stronie internetowej, w sekcji „do pobrania”.

1. Wybierz dzień tygodnia

Kwiat margaretki ma 7 płatków podobnie jak tydzień ma 7 dni. Każda z osób wybiera sobie tylko jeden konkretny dzień, w którym deklaruje modlitwę za kapłana.

1. Ustal z kapłanem sposób wręczenia margaretki

Ustal z kapłanem oraz modlącymi się osobami miejsce, czas i sposób wręczenia margaretki.

1. Złóż przyrzeczenie i rozpocznij modlitwę

Można skorzystać z uroczystego obrzędu liturgicznego, który dołączony jest do każdego zestawu blankietów oraz znajduje się w naszej broszurze na str. 15.

2. Zapisz (zgłoś) margaretkę do Ogólnopolskiej Księgi Apostolatu

Zgłoszenie najlepiej dokonać poprzez formularz online dostępny na stronie internetowej w prawym górnym rogu w sekcji „zgłoszenie margaretki”.

więcej informacji: http://www.apostolatmargaretka.pl/