Rekolekcje w Przemyślu
23 czerwca wyjechaliśmy na rekolekcje do Przemyśla. Po dość długiej podróży dotarliśmy szczęśliwie na miejsce. Wieczorem wszyscy razem spotkaliśmy się na sali, gdzie przy okazji zabawy mogliśmy poznać się nawzajem. Kolejny dzień standardowo rozpoczęliśmy od modlitwy. Potem doskonaliliśmy nasze umiejętności taneczne oraz wokalne. Niedziela był to dzień przygotowań do ewangelizacji miasta Przemyśl. Po Mszy Świętej wyruszyliśmy tańcem i śpiewem chwalić Pana. W poniedziałek byliśmy na Kopcu Tatarskim, gdzie odmówiliśmy koronkę. Zaś w drodze na szczyt mieliśmy okazje przetestować tor saneczkowy. Następnego dnia, podzieleni na grupy, wykonywaliśmy różne zadania gry w terenie. Wieczorem wyruszyliśmy na Drogę Światła ulicami Przemyśla. Po dniu pełnym wrażeń, wszyscy zmęczeni położyliśmy się spać. Kolejny dzień należał do podsumowania wyjazdu i pożegnań. W czwartek wspólnie wróciliśmy do Krakowa, a stamtąd każdy udał się w inną stronę. Dla wszystkich był to owocny czas, spędzony w gronie wspaniałych ludzi, który będziemy wspominać z uśmiechami na twarzy.