25 listopada rozpoczęły się nasze rekolekcje. O godz. 17:00 wyjechaliśmy z Mucharza do Poronina. W Poroninie byliśmy około godz. 19:00 gdzie zapoznaliśmy się z grupą ze Świnnej i udaliśmy się na kolację. Następnie mieliśmy pogodny wieczorek podczas którego wszyscy się dobrze bawiliśmy. Po zabawie nadszedł czas na modlitwę w formie adoracji krzyża po której mieliśmy seans filmowy.

Sobotni dzień zaczęliśmy poranną modlitwą, po której udaliśmy się na śniadanie. Po posiłku i chwili przerwy udaliśmy się na konferencję, która prowadził ks. Przemek z lekką pomocą diakona Wojciecha. Następnie poszliśmy na pracę w grupach, nawiązującą do tejże konferencji, a po określonym czasie podsumowaliśmy ją na forum wszystkich. Po krótkiej przerwie nastał czas obiadu po którym pojechaliśmy na wycieczkę, podczas której mogliśmy zobaczyć Wielką Krokiew i pochodzić po Krupówkach. W samym Zakopanym dostaliśmy dwie godziny czasu dla siebie. Wszyscy spędziliśmy ten czas bardzo przyjemnie. Po powrocie z Zakopanego zjedliśmy kolację i mieliśmy chwile odpoczynku. Wieczorem odbyła się adoracja ikony Maryi. Po całym dniu pracy i modlitwy nadszedł czas na niespodziankę, na której wszyscy się świetnie bawili, a była to dyskoteka andrzejkowa.

W niedziele mieliśmy pobudkę o 7:30, po której się modliliśmy, a następnie udaliśmy na śniadanie. Nasz poranek był przeznaczony na konferencje i pracę w grupach. Tak jak przed każdą mszą rekolekcyjną, nie mogło zabraknąć śpiewu. Gdy msza się zakończyła udaliśmy się na obiad, po którym wszyscy wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Dla każdego z nas był to piękny czas, z którego wróciliśmy przemienieni.