Kolędnicy misyjni Parafia św. Wojciecha Mucharz 2015-2016

W tym roku w Parafii św. Wojciecha w Mucharzu misyjne kolędowanie odbyło się już po raz trzeci. Dwie rozśpiewane grupy kolędników składające się  z dziewcząt należących do scholi parafialnej wyruszyły 26 grudnia na poszukiwanie hojnych mucharskich i skawieckich serc.

Niestrudzeni kolędnicy śpiewali i zbierali ofiary aż do końca stycznia 2016 r.. Parafianie byli ofiarniejsi niż rok temu – udało się uzbierać 3000 zł. Mamy nadzieję, że za rok wyśpiewamy  jeszcze więcej. Chwała Panu!