Błogosławieństwo Animatorów Duszpasterstwa Młodzieży Sług Jezusa

Dnia 23 października 2015 roku nasza nieustraszona ekipa przyszłych animatorów w składzie: Basia Sala, Karolina Biel, Kinga Wasiak, Damian Sala i Marcin Mojżesz pod przewodnictwem ks. Leszka wyruszyła do położonego niedaleko Tarnowa - Burzyna. Odbyć się tam miało Błogosławieństwo Animatorów. Wyżej wymienione osoby przygotowywały się do tej posługi od roku. Uroczysta ceremonialna Msza Święta odbyła się 24 października 2015 roku. Wzięło w niej udział 24 animatorów, 4 księży: ks. Leszek, ks. Przemek, ks. Paweł, ks. Józef, siostra Iza i inne siostry ze Zgromadzenia Sług Jezusa, a także kilku rodziców. W trakcie Mszy Świętej odbyła się ceremonia obmycia nóg. Każdy z animatorów przystąpił do tego obrzędu wypowiadając słowa "Niech posłuszeństwo kieruje mną zawsze i we wszystkim. Pozwalam Bogu rządzić moim życiem". Po ceremonii każdy z animatorów otrzymał krzyż. W tym szczególnym dla nas dniu nie zapomnieliśmy objąć modlitwy Asi Mnich, której nie mogło być z nami, a również przygotowywała się do funkcji animatora. Mamy nadzieję, że z pomocą Bożą będziemy dobrze wypełniać animatorskie obowiązki i godnie reprezentować Duszpasterstwo Młodych Sług Jezusa.