Apostołowie wiary dzielą się Miłością Boga…

ZOBACZ NAGRANIE

W oczekiwaniu na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, mieliśmy dziś na Mszy Św. o g. 11.00 przedsmak tego na co stać naszą młodzież mucharską. Grupa Apostolska przygotowała niezwykłą pantomimę o miłości Boga do człowieka.

Młody człowiek, który daje się złapać w różne pułapki tego świata, nie potrafi sam się z nich wydostać. Pogrążony
w coraz większej rozpaczy, szukając szczęścia tam, gdzie go nie ma, jest zagubiony, spętany i zniewolony. Jednak Bóg, który go stworzył i od początku ukochał najbardziej na świecie nigdy nie rezygnuje z walki o niego. Ostatecznie jedyny ratunek dla każdego z nas jest w pełnych miłości ramionach Boga, który tylko czeka byśmy zwrócili się w Jego stronę, a wtedy zacznie działać i przemieniać nasze życie.

Nasza młodzież w bardzo przekonujący sposób pokazała głębokie i mądre treści bez użycia słów. Dali świadectwo swej wiary, odwagi i talentu. Wspólnota zgromadzona w kościele oglądała przedstawienie z zapartym tchem, a w nie jednym oku pojawiła się łza wzruszenia. Dziękujemy i liczymy na więcej takich niecodziennych homilii!

Miejsce: Kościół parafialny w Mucharzu

Termin: 11.10.2015 (podczas homilii o godz.11)

Uczestnicy: Apostołowie Wiary – 14 osób i uczestnicy Eucharystii  czyli dużo angel