Powitać nowy rok służby smiley

Rekolekcje młodzieżowych i dziecięcych Grup Parafialnych z Mucharza odbyły się w malowniczo położonej -  u stóp Tatr -  Bukowinie Tatrzańskiej. Wyjazd był zarazem uwieńczeniem wakacji i rozpoczęciem roku pracy. Spotkania w małych grupach prowadzili Animatorzy, którzy przez cały poprzedni rok jak również wakacje przygotowywali się do tej jakże pięknej i wymagającej służby. Animatorami byli: Biel Karolina, Harbut Aleksandra, Nalepka Patryk, Rzadkosz Małgorzata, Sala Barbara, Sala Damian, Skowron Marcin, Wasiak Kinga. Rekolekcje swoim śpiewem i modlitwą wspierała również rodzina Szelągów. Głównym Gospodarzem był Pan Jezus, a pomagali mu S. Iza ze Zgromadzenia Sług Jezusa, u których uwiliśmy przytulny kącik, oraz ksiądz wikariusz z Mucharza.  Gościny i niezapomniane atrakcje w Białce Tatrzańskiej na wyciągu Kotelnica zapewniła nam z kolei Pani Zdzisia rodem z Mucharza, a od lat mieszkająca w Białce. Za wszystko i wszystkim, za gorące serca niech Pan wynagrodzi.

Miejsce: Bukowina Tatrzańska

Termin: 04-06.09.2015

Uczestnicy: Ministranci, Schola: „Gwiazdy Jezusa”, Młodzieżowa Grupa „Apostołowie Wiary”  - Łącznie ok. 30 osób cheeky